Ładowarki sieciowe i samochodowe

Wyjeżdżasz w dalszą podróż? Zaopatrz się w dobrą ładowarkę samochodową. Nie ma nic gorszego niż rozładowana bateria w telefonie komórkowym akurat wtedy, gdy musisz wykonać ważne połączenie prywatne czy biznesowe.

Często zadajemy sobie pytanie, jaką ładowarkę GSM kupić? Czy każdy model będzie pasował do naszego telefonu? Mimo iż Unia Europejska zaleciła ujednolicenie ładowarek pod względem technicznym, większość aparatów komórkowych posiada oryginalne rozwiązania producenta. Oznacza to, że ładowarki GSM będą się różnić między sobą w zależności od modelu urządzenia mobilnego, z którego korzystamy.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz tanie ładowarki samochodowe i sieciowe, które naładują baterie w twoim telefonie podczas jazdy autem. Sprzedajemy najwyższej jakości akcesoria, trwałe i niezawodne. Ładowarki zostały tak zaprojektowane by szybko, łatwo i wygodnie naładować komórkę, smartfon, tablet czy inne urządzenie mobilne.

Większość oryginalnych ładowarek do urządzeń mobilnychnadaje się do pracy z napięciem 14V-24V. Takie napięcie jest wytwarzane przez zapalniczkę w samochodzie. Ładowarki do telefonów GSM mogą mieć wąski lub gruby wtyk. Zależy od tego czy model komórki jest stary czy nowszy.

U nas dostaniesz lekkie i wydajne ładowarki samochodowe i sieciowe dla modeli: Benq-Siemens, Blackbery, IPHONE, LG, Motorola, Nokia, Sagem, Samsung, Sony Ericsson a także wielu innych. Każda ładowarka ma certyfikat jakości i bezpieczeństwa. Poza tym na każde urządzenie dajemy 24 miesiące gwarancji.

Oprócz wejść charakterystycznych dla określonego producenta posiadamy w ofercie uniwersalne wejścia ładowarek: micro USB oraz mini USB, które stają się coraz powszechniejsze nie tylko w telefonach GSM ale również nawigacjach czy innych urządzeniach. Urządzenia do ładowania, które państwu proponujemy posiadają funkcję automatycznego regulowania napięcia, dzięki czemu nie narażamy baterii na niepełne naładowanie.

Nasza oferta:

  • Ładowarki samochodowe i sieciowe do telefonów
  • Ładowarki samochodowe i sieciowe do Tabletów
  • Ładowarki samochodowe i sieciowe do nawigacji GPS
  • Uniwersalne ładowarki samochodowe i sieciowe USB

Łączymy wysoką jakość z dobrą ceną, zyskują rzesze zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami.